V pátek 4. 12. dopoledne
přijde do školky za dětmi Mikuláš s malou nadílkou.

Rozsvícení stromečku před školkou

bude v úterý 1. 12. dopoledne, tentokrát bez rodičů. Děti si mohou donést jakoukoliv vánoční ozdobu - koupenou či vlastnoručně vyrobenou, kterou pak na stromeček zavěsíme. Ozdoby nebudeme vracet.

Až do odvolání nesbíráme PET víčka.
Připomínáme rodičům,
že do mateřské školy přijímáme pouze děti bez příznaků infekčního onemocnění – kašel, rýma, zvýšená teplota.

Vzhledem k situaci kolem nemoci Covid-19 přijala MŠ od 1. 9. 2020 dle pokynů MŠMT tato opatření:

- do MŠ mohou vstupovat pouze osoby zdravé, bez příznaků infekčního onemocnění

- osoby, které doprovází dítě do MŠ, musí mít v budově školy roušku

- po vstupu do MŠ použijí doprovázející osoby desinfekci rukou umístěnou ve vestibulu školy, dítě si ihned po vstupu do třídy řádně umyje ruce vodou a tekutým mýdlem

- děti nemusí mít v prostorách školy roušku

- rodiče omezí pobyt v MŠ na nezbytně nutnou dobu, nebudou vstupovat do tříd, předají dítě učitelce ve dveřích třídy (výjimkou jsou rodiče nově nastupujících dětí v Beruškách, kterým bude umožněno delší rozloučení s dítětem)

- děti by si neměly nosit hračky z domu, zejména plyšové

- projeví-li se u dítěte během dne zdravotní potíže (kašel, rýma, teplota), budou rodiče ihned kontaktováni a děti si neprodleně vyzvednou

Podmínky se mohou měnit podle aktuální situace v regionu a na základě vydaných Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví a Krajské hygienické stanice.