– třídy

1. třída – Berušky berusky 

Třídu „Berušek“ navštěvují děti tříleté, případně i děti mladší. Třída je v přízemí a na první pohled upoutá svou veselou výzdobou – podle názvu třídy je na stěnách louka plná berušek. Herna je rozdělena na několik dětských koutků, které slouží ke hrám dětí podle jejich nálady a touhy. Děti nejraději využívají barevné molitanové kostky, velký relaxační polštář, skluzavku a velkou variabilní sedačku v dětské kuchyňce. Třída působí svou barevností na děti i rodiče vesele a optimisticky.
V této třídě učí:
p. uč. Blanka Busková a p. uč. Bc. Tereza Ondruszová, chůva Kateřina Sedláková


2. třída – Sluníčkaslunicka

Třída „Sluníček“ je v přízemí a jsou v ní děti ve věku od 3 do 4 let. Protože slunce nejvíc hřeje v Africe, navozuje výzdoba a dekorace této třídy její atmosféru – na stěnách jsou barevné papírové aplikace cizokrajných zvířat. Nábytek je nový, laděný do pastelových barev a je v herně uspořádán tak, aby vznikly hrací koutky, kde děti mají pocit soukromí. Z množství hraček a pomůcek si děti nejraději vybírají ke hrám velké molitanové kostky, relaxační polštář, velkou plastovou skluzavku a dřevěný domeček.

V této třídě učí:
p. uč. Bc. Vlasta Chovanečková a p. uč. Lenka Krejsová


3. třída – Koťatakotata

Třídu „Koťata“ navštěvují dětí od 4 do 6 let. Nachází se v 1. patře budovy. Příjemně oranžové stěny jsou vyzdobeny velkými barevnými kočkami a koťaty.  V herně i ve třídě jsou koutky pro námětové hry, z nichž nejoblíbenější je „obchod“, který děti zásobují přinesenými krabičkami a obaly. Další koutky si děti mohou vytvořit z paravánu nebo velkých pěnových kostek. Děti také často využívají pojízdný stojan na výtvarnými potřebami. Stavebnice a další množství hraček je dětem volně přístupné ve velkém regálu.

V této třídě učí:
p. řed. Bc. Drahomíra Smejkalová a p. uč. Bc. Pavlína Kubeczková


 4. třída – Myšáci mysaci

Ve třídě „Myšáků“ jsou děti předškolního věku, případně děti s odloženou školní docházkou. Třída se nachází v 1. patře. Stěny jsou vyzdobeny pohádkovými motivy a postavami z pohádek, které si děti samy vyrobily. Děti mají k dispozici hrací koutky variabilní i stabilní, mají zde množství konstruktivních stavebnic pro rozvíjení jemné motoriky. V této třídě jsou umístěny i počítače pro děti, aby měly možnost seznámit se se základní obsluhou počítače a v počítačových programech si upevňovat a opakovat některé získané vědomosti a znalosti.

V této třídě učí:
p. uč. Šárka Kvardová a p. uč. Taťána Procházková