Zájmové aktivity

Zájmové aktivity 2023/2024

Omezili jsme počet nadstandardních aktivit i počet dětí v nich. Maximální počet dětí je 8 v každé skupině keramiky a 10 v Malém kuchtíku. V kroužku angličtiny budou dvě skupinu po 10 dětí. Zájmové aktivity jsou určeny pro děti ze třídy Koťat a Myšáků.

Barevná angličtina

Angličtina bude probíhat ve dvou skupinách,ale vždy 1x týdně od 12:30 do 13:00 hod. - 1. skupina v pondělí a 2. skupina ve čtvrtek.
Cena: 200,- Kč/měsíc
Lektorka: Zuzana Haščák

Kuchtík

KuchtíkKuchtík bude probíhat
každou lichou středu od 15:00 do 16:30 hod.

Na konci každý kuchtík obdrží Řád kuchtíka a kuchařku

Cena 130,- Kč/měs.
Vede p. učitelka Ondruszová.

Keramika

KeramikaKeramika
Děti budou rozděleny do dvou skupin.

Sovičky sudé úterý od 15:00 do 16:15 hod. (vede p. učitelka Krejsová)

Kohoutci liché úterý od 15:00 do 16:15 hod. (vede p. učitelka Frejvoltová Kohutová)

Cena 130,- Kč/měs.

Tenisová přípravka

Od 3. 10. 2023 se budou děti z Myšáků každé úterý dopoledne seznamovat se základy techniky hry. Tato aktivita probíhá zdarma ve spolupráci s Tenisovým klubem Havířov.

Předplavecký výcvik

Předplavecký kurz Delfínek

12 lekcí předplaveckého výcviku v bazénu sportovní haly Slávie. Bude ukončeno ukázkovou hodinou pro rodiče. Termín od 14. 9. 2023, tento kurz je určen především pro předškolní děti ze třídy Myšáků a Koťat.

Celé Česko čte dětem

Tato osvětová a mediální kampaň, největší svého druhu v České republice, se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.
Čtení rodičů v MŠ – po domluvě s p. učitelkou Buskovou.

Základy ragby

Ve spolupráci s ragbyovým klubem Havířov budou děti z Koťat a Myšáků navštěvovat tělocvičnu v hale Slavia, kde budou mít pohybovou průpravu pod vedením trenérů. Jedná se o všeobecně zaměřená cvičení (různé druhy běhu, prolézání, házení, chytání apod.). Cvičení bude probíhat v liché čtvrtky pro třídu Koťat, v sudé čvrtky pro třídu Myšáků.

tel.: 596 814 105, 739 061 177
reditelka@mshorymirova-havirov.cz