Zájmové aktivity

Zájmové kroužky 2020/2021

Omezili jsme počet kroužků. Maximální počet dětí v kroužku je 10 a jsou určeny hlavně pro děti z Koťat a Myšáků.

Barevná angličtina

Vede p. učitelka Blanka Busková.
Angličtina bude probíhat  2x týdně od 12.30 do 13.00 hod.
Cena 150,- Kč/měs.

Keramika

KeramikaKeramika
bude probíhat každé sudé úterý od 15:15 do 16:30 hod.

Cena 130,- Kč/měs.
Vede p. učitelka Krejsová

Kuchtík

KuchtíkKuchtík bude probíhat
každou  lichou středu od 15:30 do 16:30 hod.

Cena 130,- Kč/měs.
Vede p. učitelka Ondruszová.

Tenisová přípravka

Od října se budou děti z Myšáků každé úterý dopoledne seznamovat se základy techniky hry. Tato aktivita probíhá zdarma ve spolupráci s Tenisovým klubem Havířov.

Předplavecký výcvik

Předplavecký kurz Delfínek

12 lekcí předplaveckého výcviku v bazénu sportovní haly Slavie. Bude ukončeno ukázkovou hodinou pro rodiče. Termín a kurzovné bude upřesněno, pravděpodobný začátek bude v polovině prosince.

Celé Česko čte dětem

Tato osvětová a mediální kampaň, největší svého druhu v České republice, se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.
Čtení rodičů v MŠ – termín bude upřesněn během září.